• Snižena cijena

Kompletní sada na vaření světlého piva

80,94 €   Ušteda 20,39 €
101,33 €

Naučte se vařit řemeslné světlé pivo s ovocnými a květinovými tóny typu Belgian Pale Ale o obsahu alkoholu 5 %. Možnost opakovaného použití.

Množství uvařeného piva: 5 litrů
Výrobce: Mon Kit à Bière
Region: Francie - Pays de la Loire

Količina
Na lageru - spreman za slanje

info Kada će vam ovaj proizvod biti poslan?
local_shipping Datum otpreme proizvoda: Četvrtak, 01. Lipanj 2023

  Kupljenu robu čemo dostaviti: Overseas Express HR

Dodaj na listu želja

Kompletní sada na vaření světlého piva

Toto pivo je velmi lehce kořeněné a nabízí kulatost tvořenou výraznými chutěmi a vůněmi. Hořkost, kyselost a sladkost se navzájem dokonale vyvažují, takže vzniká chutné pivo, které se snadno pije a které ocení každý.

Hořkost piva IBU: 20
Barva piva EBC: 11

S touto sadou si můžete vyrobit vlastní pivo. Sadu můžete také opakovaně použít díky náplním pro různé druhy piva: Blanche, IPA, APA, tmavé, trojité nebo jantarové. Na cestě za dobrodružstvím vám bude k dispozici kompletní průvodce vařením piva, který vám přesně vysvětlí jednotlivé kroky.

Sada obsahuje:
Ingredience: 1,280 kg drceného ječného sladu (plzeňský, mnichovský), 6gr štýrského chmele Styrian Golding v peletách, 8gr žateckého chmele Saaz v peletách, 1x sáček kvasnic T58 (4gr).
Materiál: 1x skleněný demižon o objemu 5 litrů (fermentační demižon), 1x děrovaný uzávěr, 1x probublávačka (regulace plynu během fermentace), 1x plnicí hadička, 1x jistící svorka, 1x teploměr, 6x přizpůsobitelných mechanických uzávěrů na lahve, 4x pivní podtácky, 1x sáček sterilizátoru (50gr), 1x kompletní průvodce vařením.

201

Podaci

Region Francie