Kompletní sada na vaření tmavého piva Porter

2 485,00 Kč  

Naučte se vařit řemeslné tmavé pivo typu Brown Porter o obsahu alkoholu 6,1%. Možnost opakovaného použití.

Množství uvařeného piva: 5 litrů
Výrobce: Mon Kit à Bière
Region: Francie - Pays de la Loire

Počet
Skladem - externí sklad

info Kdy Vám tento produkt odešleme?
local_shipping Produkt odešleme do: Pondělí, 05. Červen 2023

  Nákup doručíme službou: Zásilkovna CZ

Přidat do seznamu přání

Kompletní sada na vaření tmavého piva Porter

Tento Porter s příchutí praženého a opečeného sladu potěší vaše chuťové pohárky. K jeho výrobě bylo použito nejméně 6 různých sladů. Lehce hedvábná, krásná černá barva tohoto piva je završena béžovou pěnou. Má jemné tóny čokolády a mírnou hořkost. Ať už jste milovníci piva, nebo jste zvědaví na sladké hnědé pivo, tento Brown Porter je pro vás jako stvořený!


Hořkost piva IBU: 38
Barva piva EBC: 73

S touto sadou si můžete vyrobit vlastní pivo. Sadu můžete také opakovaně použít díky náplním pro různé druhy piva: Blanche, IPA, APA, světlé, trojité nebo jantarové. Na cestě za dobrodružstvím vám bude k dispozici kompletní průvodce vařením piva, který vám přesně vysvětlí jednotlivé kroky.

Sada obsahuje:
Ingredience: 1,425 kg ječného sladu a drceného ovsa (světlý, tmavý, Crystal, Oves, Mnichov, Cara Ruby), 5gr chmele Target v peletách, 10 g chmele East Kent Golding v peletách, 1x sáček kvasnic S04 (4gr).
Materiál: 1x skleněný demižon o objemu 5 litrů (fermentační demižon), 1x děrovaný uzávěr, 1x probublávačka (regulace plynu během fermentace), 1x plnicí hadička, 1x jistící svorka, 1x teploměr, 6x přizpůsobitelných mechanických uzávěrů na lahve, 4x pivní podtácky, 1x sáček sterilizátoru (50gr), 1x kompletní průvodce vařením.

202

Parametry

Region Francie
Mohlo by vás také zajímat

Naučte se vařit řemeslné světlé pivo s ovocnými a květinovými tóny typu Belgian Pale Ale o obsahu alkoholu 5 %. Možnost opakovaného použití.

Množství uvařeného piva: 5 litrů
Výrobce: Mon Kit à Bière
Region: Francie - Pays de la Loire

Cena
1 985,00 Kč Běžná cena 2 485,00 Kč
Rychlý náhled
  • Sleva